Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA

Xerox Nuvera 120 EA
6.990 €
Επικοινωνία με τον πωλητή
Καλέστε με
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 1 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 2 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 3 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 4 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 5 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 6 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 7 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 8 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 9 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 10 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA | Απεικόνιση 11 - Machineryline
Σας ενδιαφέρει η αγγελία;
Ζητήστε πρόσθετες φωτογραφίες
1/11
6.990 €
Τιμή χωρίς ΦΠΑ
8.318,10 €
Τιμή με ΦΠΑ
Ειδοποιήστε με όταν αλλάξει η τιμή
Μάρκα: Xerox
Μοντέλο: Nuvera 120 EA
Τοποθεσία: Γερμανία Langenfeld (Rheinland)6669 χλμ to "United States/Columbus"
Αριθμός στα αποθέματα του πωλητή: 50019923
Ημερομηνία καταχώρησης: πάνω από ένα μήνα
Περιγραφή
Συχνότητα ρεύματος: 60 Hz
Τάση: 100/240
Κατάσταση
Κατάσταση: μεταχειρισμένες
Επιπρόσθετες υπηρεσίες

Πρόσθετες πληροφορίες — Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox Nuvera 120 EA

Αγγλικά
In this offer you purchase a used B/W production system “Xerox Nuvera 120 EA”


Object of sale:

1 x Xerox Nuvera 120 EA with the following equipment:

incl. FreeFlow Server license until 06/2025
incl. Paperdeck ZJC-2
incl. Stacker

Not the right equipment? It is no problem to configure the machine according to your wishes. Feel free to contact us!


Meter readings:

Total: Approx. 5,210,910 pages


Condition:

This offer is a used device, which may show signs of use (minor scratches or yellowing).
(minor scratches or yellowing).


The device has been tested for function
A test printout can be seen in the photo

Packaging and shipping:

You are welcome to view the device during our business hours. Please make an appointment for this!

Seaworthy packaging and worldwide shipping available on request!

A function test will be recorded on video for you before dispatch or collection.

For more detailed information, you can of course also contact us personally.
Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Σημαντικό
Η περιγραφή παρέχεται από τον πωλητή. Επαληθεύστε τα στοιχεία απευθείας με τον πωλητή.
Συμβουλές αγοράς
Συμβουλές ασφάλειας
Έλεγχος του πωλητή

Αν αποφασίσατε να αγοράσετε μηχανήματα στη χαμηλή τιμή, βεβαιωθείτε ότι επικοινωνείτε με πραγματικό πωλητή. Λάβετε όσο περισσότερες πληροφορίες μπορείτε για τον ιδιοκτήτη των μηχανημάτων. Ένας από τους τρόπους απάτης είναι να περνά κανείς τον ευαυτό του ως πραγματικά υπάρχουσα εταιρεία. Σε περίπτωση υποψιών ενημερώστε μας μέσω φόρμας επικοινωνίας για να διενεργήσουμε επιπλέον έλεγχο.

Έλεγχος τιμής

Πριν αποφασίσετε να κάνετε αγορά, μελετήστε προσεκτικά μερικές προσφορές πώλησης για να καταλάβετε τη μεσοσταθμική τιμή του μοντέλου μηχανήματος που επιλέξατε. Αν η τιμή της προσφοράς που σας άρεσε είναι πολύ χαμηλότερη των ανάλογων προσφορών, σκεφτείτε το. Η σημαντική διαφορά στην τιμή μπορεί να οφείλεται στα κρυφά ελαττώματα ή στην απόπειρα του πωλητή να πραγματοποιήσει δόλιες ενέργειες.

Μην αγοράζετε εμπορεύματα η τιμή των οποίων διαφέρει πολύ από τη μεσοσταθμική τιμή ανάλογων μηχανημάτων.

Μη δίνετε συγκατάθεση για αμφίβολες προκαταβολές. Σε περίπτωση αμφιβολιών μη διστάζετε να διευκρινίσετε λεπτομέρειες, να ζητήσετε επιπλέον φωτογραφίες και έγγραφα για τα μηχανήματα, να ελέξετε την αυθεντικότητα των εγγράφων, να κάνετε ρωτήσεις.

Αμφίβολη προκαταβολή

Το πιο συνηθισμένο είδος απάτης. Οι ανέντιμοι πωλητές μπορούν να ζητούν συγκεκριμένο ποσό προκαταβολής για την "κράτηση" του δικαιώματός σας για την αγορά μηχανημάτων. Με τέτοιο τρόπο οι απατεώνες μπορούν να συλλέξουν ένα μεγάλο ποσό και να εξαφανιστούν, να μην υπάρχει πλέον καμιά επικοινωνία μαζί τους.

Τέτοια απάτη μπορεί να περιλαμβάνει:
  • Κατάθεση προκαταβολής στην κάρτα
  • Μη κάνετε προκαταβολή χωρίς να διεκπεραιώσετε τα έγγραφα που πιστοποιούν τη διαδικασία κατάθεσης χρημάτων αν κατά τη διάρκεια της επικοινωνίας ο πωλητής προκαλεί αμφιβολίες.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό του "εξουσιοδοτημένου προσώπου"
  • Τέτοια πρόταση πρέπει να σας κάνει να ανησυχήσετε, πολύ πιθανόν έχετε να κάνετε με έναν απατεώνα.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό της εταιρείας με παρόμοιο όνομα
  • Να είστε προσεκτικοί, οι απατεώνες μπορούν να προσποιούνται γνωστές εταιρείες κάνοντας μικρές αλλαγές στο όνομα. Μην καταθέτετε τα χρήματα αν το όνομα της εταιρείας σας προκαλεί υποψίες.
  • Αντικατάσταση με τα δικά τους στοιχεία των στοιχείων πραγματικής εταιρείας στο τιμολόγιο
  • Πριν κάνετε κατάθεση βεβαιωθείτε για την ορθότητα των στοιχείων και ελέγξτε αν ανήκουν στην αναφερθείσα εταιρεία.
Βρήκατε απατεώνα;
Ενημερώστε μας
Συμβουλές ασφάλειας
Παρόμοιες αγγελίες
6.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
6.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
7.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
Εγγραφείτε για να λαμβάνετε καινούριγες αγγελίες από αυτό το τμήμα
μηχανήματα ψηφιακής εκτύπωσης Xerox
7.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
8.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
7.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
5.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
7.890 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
4.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
24.890 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
14.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
19.890 €
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
9.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
4.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
7.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
6.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
6.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
2004
Γερμανία, Wentorf (Hamburg)
AGM Anwar Graphische Maschinen GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
6.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
2024
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή