Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin

PDF
Østerbø Maskin
2.800 €
Επικοινωνία με τον πωλητή
Καλέστε με
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 1 - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 2 - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 3 - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 4 - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 5 - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 6 - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 7 - Machineryline
Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin | Απεικόνιση 8 - Machineryline
Σας ενδιαφέρει η αγγελία;
Ζητήστε πρόσθετες φωτογραφίες
1/8
PDF
2.800 €
Τιμή χωρίς ΦΠΑ
Ειδοποιήστε με όταν αλλάξει η τιμή
Αγορά
Έτος παραγωγής: 1900
Τοποθεσία: Νορβηγία Sogn Og Fjordane
Ημερομηνία καταχώρησης: πάνω από ένα μήνα
Machineryline ID: QF49829
Περιγραφή
Συχνότητα ρεύματος: 50 Hz
Τάση: 230
Αριθμός φάσεων: 3
Στροφές κινητήρα: 430 σ.α.λ.
Κατάσταση
Κατάσταση: μεταχειρισμένες
Επιπρόσθετες υπηρεσίες

Πρόσθετες πληροφορίες — Τρακτερογεννήτρια Østerbø Maskin

mascus_category: constructioncomponents
merke: Østerbø Maskin
Please provide reference number upon request: 7377
See en.landbrukssalg.no/7377 for more images
Specifications
Self-magnetizing
Self-regulating
Type: 20 Quart
3 phase
Hz: 50
COS. 08
RPM 430
230 V
51 A
Week 16
IP 34
Description
Works as it should
Ready for delivery
Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Σημαντικό
Η περιγραφή παρέχεται από τον πωλητή. Επαληθεύστε τα στοιχεία απευθείας με τον πωλητή.
Συμβουλές αγοράς
Συμβουλές ασφάλειας
Έλεγχος του πωλητή

Αν αποφασίσατε να αγοράσετε μηχανήματα στη χαμηλή τιμή, βεβαιωθείτε ότι επικοινωνείτε με πραγματικό πωλητή. Λάβετε όσο περισσότερες πληροφορίες μπορείτε για τον ιδιοκτήτη των μηχανημάτων. Ένας από τους τρόπους απάτης είναι να περνά κανείς τον ευαυτό του ως πραγματικά υπάρχουσα εταιρεία. Σε περίπτωση υποψιών ενημερώστε μας μέσω φόρμας επικοινωνίας για να διενεργήσουμε επιπλέον έλεγχο.

Έλεγχος τιμής

Πριν αποφασίσετε να κάνετε αγορά, μελετήστε προσεκτικά μερικές προσφορές πώλησης για να καταλάβετε τη μεσοσταθμική τιμή του μοντέλου μηχανήματος που επιλέξατε. Αν η τιμή της προσφοράς που σας άρεσε είναι πολύ χαμηλότερη των ανάλογων προσφορών, σκεφτείτε το. Η σημαντική διαφορά στην τιμή μπορεί να οφείλεται στα κρυφά ελαττώματα ή στην απόπειρα του πωλητή να πραγματοποιήσει δόλιες ενέργειες.

Μην αγοράζετε εμπορεύματα η τιμή των οποίων διαφέρει πολύ από τη μεσοσταθμική τιμή ανάλογων μηχανημάτων.

Μη δίνετε συγκατάθεση για αμφίβολες προκαταβολές. Σε περίπτωση αμφιβολιών μη διστάζετε να διευκρινίσετε λεπτομέρειες, να ζητήσετε επιπλέον φωτογραφίες και έγγραφα για τα μηχανήματα, να ελέξετε την αυθεντικότητα των εγγράφων, να κάνετε ρωτήσεις.

Αμφίβολη προκαταβολή

Το πιο συνηθισμένο είδος απάτης. Οι ανέντιμοι πωλητές μπορούν να ζητούν συγκεκριμένο ποσό προκαταβολής για την "κράτηση" του δικαιώματός σας για την αγορά μηχανημάτων. Με τέτοιο τρόπο οι απατεώνες μπορούν να συλλέξουν ένα μεγάλο ποσό και να εξαφανιστούν, να μην υπάρχει πλέον καμιά επικοινωνία μαζί τους.

Τέτοια απάτη μπορεί να περιλαμβάνει:
  • Κατάθεση προκαταβολής στην κάρτα
  • Μη κάνετε προκαταβολή χωρίς να διεκπεραιώσετε τα έγγραφα που πιστοποιούν τη διαδικασία κατάθεσης χρημάτων αν κατά τη διάρκεια της επικοινωνίας ο πωλητής προκαλεί αμφιβολίες.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό του "εξουσιοδοτημένου προσώπου"
  • Τέτοια πρόταση πρέπει να σας κάνει να ανησυχήσετε, πολύ πιθανόν έχετε να κάνετε με έναν απατεώνα.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό της εταιρείας με παρόμοιο όνομα
  • Να είστε προσεκτικοί, οι απατεώνες μπορούν να προσποιούνται γνωστές εταιρείες κάνοντας μικρές αλλαγές στο όνομα. Μην καταθέτετε τα χρήματα αν το όνομα της εταιρείας σας προκαλεί υποψίες.
  • Αντικατάσταση με τα δικά τους στοιχεία των στοιχείων πραγματικής εταιρείας στο τιμολόγιο
  • Πριν κάνετε κατάθεση βεβαιωθείτε για την ορθότητα των στοιχείων και ελέγξτε αν ανήκουν στην αναφερθείσα εταιρεία.
Βρήκατε απατεώνα;
Ενημερώστε μας
Συμβουλές ασφάλειας
PDF
Παρόμοιες αγγελίες
2.400 € Χωρίς ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
1900
27.21 ίπποδύναμη (20 kW)
Τάση 220/380 Ισχύς 20 kVA
Νορβηγία, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Επικοινωνία με τον πωλητή
1.600 € Χωρίς ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
1900
20.39 ίπποδύναμη (14.99 kW)
Αριθμός φάσεων 3
Νορβηγία, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Επικοινωνία με τον πωλητή
1.800 € Χωρίς ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
1900
20.41 ίπποδύναμη (15 kW)
Νορβηγία, Trøndelag
LANDBRUKSSALG.NO AS
Επικοινωνία με τον πωλητή
Εγγραφείτε για να λαμβάνετε καινούριγες αγγελίες από αυτό το τμήμα
τρακτερογεννήτριες έτος παραγωγής: από 1897 έως 1903
1.800 € Χωρίς ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
2000
20.41 ίπποδύναμη (15 kW)
Τάση 220
Νορβηγία, Oppland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Επικοινωνία με τον πωλητή
τρακτερογεννήτρια AgroVolt Agregat Prądotwórczy AV27R
1
2.764 € 11.930 PLN
Τρακτερογεννήτρια
2026
24.49 ίπποδύναμη (18 kW)
Τάση 230/400
Πολωνία, Rzędziany
AB Group
Επικοινωνία με τον πωλητή
τρακτερογεννήτρια Sumera agregat prądotwórczy PRO18SC
1
2.934 € 12.660 PLN
Τρακτερογεννήτρια
2026
44.9 ίπποδύναμη (33 kW)
Τάση 400
Πολωνία, Rzędziany
AB Group
Επικοινωνία με τον πωλητή
2.390 € Με ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
2023
Αυστρία, Zwettl
LTC-Zwettl
Επικοινωνία με τον πωλητή
2.390 € Με ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
2023
Ισχύς 30 kVA
Αυστρία, Zwettl
LTC-Zwettl
Επικοινωνία με τον πωλητή
3.650 € Χωρίς ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
Ολλανδία, Dordrecht
DPX Power
Επικοινωνία με τον πωλητή
τρακτερογεννήτρια Sumera agregat prądotwórczy PRO18ME
1
3.383 € 14.600 PLN
Τρακτερογεννήτρια
2026
Πολωνία, Rzędziany
AB Group
Επικοινωνία με τον πωλητή
6.900 € Με ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
2023
Γερμανία, 26506 Norden
Heinrich Schröder Landmaschinen KG
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τρακτερογεννήτρια
Ολλανδία, Moerdijk
Diesel Power Holland
Επικοινωνία με τον πωλητή
καινούρια τρακτερογεννήτρια Bertoli 20 kVA καινούρια τρακτερογεννήτρια Bertoli 20 kVA
2
3.867 € Με ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
2023
Ισχύς 20 kVA
Γερμανία, Ampfing
Thomas Gruber KG
Επικοινωνία με τον πωλητή
καινούρια τρακτερογεννήτρια Pramac Elmag SEZN 27WD AVR-IP44-ISO-SÜ
1
6.990 € Με ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
2023
Γερμανία, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Επικοινωνία με τον πωλητή
1.650 € Χωρίς ΦΠΑ
Τρακτερογεννήτρια
Ολλανδία, Dordrecht
DPX Power
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τρακτερογεννήτρια
495 ίπποδύναμη (364 kW)
Ολλανδία, Moerdijk
Diesel Power Holland
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Τρακτερογεννήτρια
Ολλανδία, Moerdijk
Diesel Power Holland
Επικοινωνία με τον πωλητή
1.228 € 5.300 PLN
Τρακτερογεννήτρια
2022
27.21 ίπποδύναμη (20 kW)
Τάση 400 Ισχύς 25 kVA
Πολωνία, Rzędziany
AB Group
Επικοινωνία με τον πωλητή
6.902 €
Τρακτερογεννήτρια
2023
Γερμανία, Emsbüren
D.Lankhorst & Co. GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
τρακτερογεννήτρια Starpower PTO Generator GTE 4/42 IP44 τρακτερογεννήτρια Starpower PTO Generator GTE 4/42 IP44
2
6.950 €
Τρακτερογεννήτρια
2023
Τάση 230/400
Γερμανία, Eckernförde
Raiffeisen Technik Ostküste GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή