Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon 2-Knife Trimmer A1

PDF
Canon 2-Knife Trimmer A1
4.990 €
Επικοινωνία με τον πωλητή
Καλέστε με
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon 2-Knife Trimmer A1 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon 2-Knife Trimmer A1 | Απεικόνιση 1 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon 2-Knife Trimmer A1 | Απεικόνιση 2 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon 2-Knife Trimmer A1 | Απεικόνιση 3 - Machineryline
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon 2-Knife Trimmer A1 | Απεικόνιση 4 - Machineryline
Σας ενδιαφέρει η αγγελία;
1/4
PDF
4.990 €
Τιμή χωρίς ΦΠΑ
5.938,10 €
Τιμή με ΦΠΑ
Ειδοποιήστε με όταν αλλάξει η τιμή
Αγορά
Μάρκα: Canon
Μοντέλο: 2-Knife Trimmer A1
Τοποθεσία: Γερμανία Langenfeld (Rheinland)6669 χλμ to "United States/Columbus"
Αριθμός στα αποθέματα του πωλητή: 50022648
Ημερομηνία καταχώρησης: 10 Ιουν 2026
Κατάσταση
Κατάσταση: μεταχειρισμένες
Επιπρόσθετες υπηρεσίες

Πρόσθετες πληροφορίες — Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon 2-Knife Trimmer A1

Αγγλικά
This listing is for a used Canon accessory: “Canon 2-Knife Trimmer A1”

Compatible with various Canon imagePRESS models

Condition:

This listing is for a used device, which may show signs of use
(minor scratches or discoloration).

The device has been tested for functionality

Packaging and Shipping:

You are welcome to view the device during our business hours. Please schedule an appointment!

Sturdy packaging and worldwide shipping available upon request!

A functionality test will be recorded on video for you prior to shipping or pickup.

For more information, you are of course welcome to contact us directly.
Σημαντικό
Η παρούσα προσφορά έχει πληροφοριακό χαρακτήρα. Για λεπτομερείς πληροφορίες ρωτήστε τον πωλητή.
Συμβουλές αγοράς
Συμβουλές ασφάλειας
Έλεγχος του πωλητή

Αν αποφασίσατε να αγοράσετε μηχανήματα στη χαμηλή τιμή, βεβαιωθείτε ότι επικοινωνείτε με πραγματικό πωλητή. Λάβετε όσο περισσότερες πληροφορίες μπορείτε για τον ιδιοκτήτη των μηχανημάτων. Ένας από τους τρόπους απάτης είναι να περνά κανείς τον ευαυτό του ως πραγματικά υπάρχουσα εταιρεία. Σε περίπτωση υποψιών ενημερώστε μας μέσω φόρμας επικοινωνίας για να διενεργήσουμε επιπλέον έλεγχο.

Έλεγχος τιμής

Πριν αποφασίσετε να κάνετε αγορά, μελετήστε προσεκτικά μερικές προσφορές πώλησης για να καταλάβετε τη μεσοσταθμική τιμή του μοντέλου μηχανήματος που επιλέξατε. Αν η τιμή της προσφοράς που σας άρεσε είναι πολύ χαμηλότερη των ανάλογων προσφορών, σκεφτείτε το. Η σημαντική διαφορά στην τιμή μπορεί να οφείλεται στα κρυφά ελαττώματα ή στην απόπειρα του πωλητή να πραγματοποιήσει δόλιες ενέργειες.

Μην αγοράζετε εμπορεύματα η τιμή των οποίων διαφέρει πολύ από τη μεσοσταθμική τιμή ανάλογων μηχανημάτων.

Μη δίνετε συγκατάθεση για αμφίβολες προκαταβολές. Σε περίπτωση αμφιβολιών μη διστάζετε να διευκρινίσετε λεπτομέρειες, να ζητήσετε επιπλέον φωτογραφίες και έγγραφα για τα μηχανήματα, να ελέξετε την αυθεντικότητα των εγγράφων, να κάνετε ρωτήσεις.

Αμφίβολη προκαταβολή

Το πιο συνηθισμένο είδος απάτης. Οι ανέντιμοι πωλητές μπορούν να ζητούν συγκεκριμένο ποσό προκαταβολής για την "κράτηση" του δικαιώματός σας για την αγορά μηχανημάτων. Με τέτοιο τρόπο οι απατεώνες μπορούν να συλλέξουν ένα μεγάλο ποσό και να εξαφανιστούν, να μην υπάρχει πλέον καμιά επικοινωνία μαζί τους.

Τέτοια απάτη μπορεί να περιλαμβάνει:
  • Κατάθεση προκαταβολής στην κάρτα
  • Μη κάνετε προκαταβολή χωρίς να διεκπεραιώσετε τα έγγραφα που πιστοποιούν τη διαδικασία κατάθεσης χρημάτων αν κατά τη διάρκεια της επικοινωνίας ο πωλητής προκαλεί αμφιβολίες.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό του "εξουσιοδοτημένου προσώπου"
  • Τέτοια πρόταση πρέπει να σας κάνει να ανησυχήσετε, πολύ πιθανόν έχετε να κάνετε με έναν απατεώνα.
  • Κατάθεση στο λογαριασμό της εταιρείας με παρόμοιο όνομα
  • Να είστε προσεκτικοί, οι απατεώνες μπορούν να προσποιούνται γνωστές εταιρείες κάνοντας μικρές αλλαγές στο όνομα. Μην καταθέτετε τα χρήματα αν το όνομα της εταιρείας σας προκαλεί υποψίες.
  • Αντικατάσταση με τα δικά τους στοιχεία των στοιχείων πραγματικής εταιρείας στο τιμολόγιο
  • Πριν κάνετε κατάθεση βεβαιωθείτε για την ορθότητα των στοιχείων και ελέγξτε αν ανήκουν στην αναφερθείσα εταιρεία.
Βρήκατε απατεώνα;
Ενημερώστε μας
Συμβουλές ασφάλειας
PDF
Παρόμοιες αγγελίες
4.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
5.990 €
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
6.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
Εγγραφείτε για να λαμβάνετε καινούριγες αγγελίες από αυτό το τμήμα
μηχανήματα ψηφιακής εκτύπωσης Canon
24.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
2017
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
29.890 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
29.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
2023
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
21.890 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
10.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
3.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
27.890 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
2.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
2.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
14.890 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
3.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon C10000VP μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon C10000VP μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης Canon C10000VP
3
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
2016
Γερμανία, Location:hamburg
UCY Machines
Επικοινωνία με τον πωλητή
4.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Άλλος εξοπλισμός εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
5.490 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
4.990 € Χωρίς ΦΠΑ
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
Γερμανία, Langenfeld (Rheinland)
Kopierer-Welt GmbH
Επικοινωνία με τον πωλητή
Τιμή κατόπιν αιτήματος
Μηχάνημα ψηφιακής εκτύπωσης
2018
Γερμανία, Pullach
UCY Machines
Επικοινωνία με τον πωλητή